Продовження Аватара знімуть в екологічно чистій студії

Продовження Аватара знімуть в екологічно чистій студії

Аватар

Наступний Аватар зніматимуть на майданчику MBS Media Campus в Південній Каліфорнії, який відомий збереженням води, зеленими технологіями.

Американський режисер і продюсер Девід Кемерон обрав для роботи над другою і третьою частиною найкасовішого блокбастера світу Аватар майданчик MBS Media Campus в Південній Каліфорнії, який відомий тим, що робить упор на екологію, збереження води, зелені технології, матеріали і транспорт.

Кемерон має намір зробити студію ще більш екологічно чистою. Так, він планує встановити додаткові сонячні батареї, щоб зняти дві частини Аватара виключно за рахунок природного джерела енергії. Витрати на встановлення обладнання обійдуться творцеві культових блокбастерів Аватар та Титанік в додаткові п'ять мільйонів доларів.

В основі сіквелів, які планується випустити на великий екран взимку 2014 і 2015 років, лежатимуть зелені ідеї, філософія збереження природи і відповідальності людини за навколишній світ. Частина прибутку від прокату Аватар-2 і Аватар-3 буде передана на підтримку екологічних програм.

У знімальному кампусі MBS Media знімалися такі відомі фільми як Пірати Карибського моря і Залізна людина.

Нагадаємо, Аватар став найкасовішим фільмом в історії кіно. Попереднім рекордсменом був Титанік того ж Кемерона з результатом 1,842 млрд доларів.

Читайте також:

Режисер "Аватара" очолив рейтинг найвпливовіших персон Голлівуду

Оновлений "Аватар" з любовною сценою виходить на екрани

"Аватар" став найбільш касовим фільмом в історії кіно

Повʼязані теми:

Наступна публікація