Режисер "Аватара" очолив рейтинг найвпливовіших персон Голлівуду

Режисер "Аватара" очолив рейтинг найвпливовіших персон Голлівуду

Джеймс Кемерон

В Америці сімку найвпливовіших персон Голлівуду очолив режисер блокбастерів "Аватар" та "Титанік" Джеймс Кемерон.

Джеймс Кемерон, творець найкасовіших світових блокбастерів - "Аватар" і "Титанік" - очолив сімку найвпливовіших персон Голлівуду.

Перший "Аватар" вийшов на великий екран у грудні минулого року і вже зібрав по світу безпрецедентну суму в 2,8 мільярда доларів. А Кемерон вже має намір приступити до роботи над фільмами "Аватар-2" і "Аватар-3" в перших місяцях 2011 року. Американський кінорежисер, сценарист, продюсер вважається одним з найуспішніших режисерів планети - 9 його картин зібрали в прокаті більше 5,5 мільярда доларів і, щонайменше, 14 "Оскарів" за "Титанік" і "Аватар".

Серед топ-персон Голлівуду названі Керол Ломбарді, президент Альянсу художніх і телевізійних продюсерів, яка веде переговори від імені кіновиробників з гільдіями акторів, сценаристів і просто робітників сцени, впливовий адвокат Марк Тоберофф, продюсери комедійних серіалів Чак Лоррі і Стів Левітан (фільми Big Bang Theory , Two And A Half Men, Modern Family), продюсер і сценарист Кріс Нолан (Batman і Superman), президент і головний менеджер компанії Comcast Брайан Робертс.

Примітно, що в сім найбільш впливовий персон Голлівуду потрапив людина, далека від виробництва кіно - культовий інвестор і спекулянт, мільярдер Карл Ікан, який свого часу спровокував зміну керівництва в Yahoo.

Forbes нагадав, що своєю біржовою грою - через скупку боргів, купівлю і скидання акцій двох студій - Lionsgate і MGM - він зумів дестабілізувати їх фінансове життя і змусити надати керівні пости в раді директорів своєму синові - Бретту Ікану.

Нагадаємо, на січень-лютий припав прокат блокбастера "Аватар" Джеймса Кемерона, який став одним з найкасовіших фільмів в історії України. За даними на 28 лютого "Аватар" зібрав в українському прокаті понад 7,3 млн дол. Його переглянуло більш ніж 1,3 млн осіб.

Читайте також:

Стало відомо, коли вийде продовження "Аватара"

Джеймс Кемерон спрогнозував переможців церемонії "Оскар"

Джеймс Кемерон дозволив Саші Баронові Коену стати Аватаром

Повʼязані теми:

Наступна публікація