Джеймс Кемерон спрогнозував переможців церемонії "Оскар"

Режисер Джеймса Камерон передбачив, що він отримає "Оскар" за "Найкращий фільм", а його колишня дружина Кетрін Бігелоу, як "Найкращий режисер".

Американський режисер Джеймс Кемерон, чий фільм "Аватар" отримав 9 номінацій на премію "Оскар", розповів, хто, на його думку, переможе у категоріях "Найкращий фільм" і "Найкращий режисер".

Кемерон вважає, що в номінації "Найкращий режисер" мусить перемогти його колишня дружина Кетрін Бігелоу, що зняла фільм "Повелитель бурі", який як і "Аватар" претендує на 9 золотих статуеток, у тому числі і в головній категорії - "Найкращий фільм".

"Фільми "Аватар" і "Повелитель бурі" абсолютно різні і за своєю естетикою, і за своїми тактичними амбіціями, їх не має сенсу порівнювати напряму. Просто цього року у Кіноакадемії є унікальний шанс, яким вона навряд чи зможе не скористатися - вперше нагородити "Оскаром" жінку-режисера . Вірогідність перемоги Кетрін надзвичайно велика", - сказав Кемерон.

Він також зазначив, що був би радий такому результату, тому що з великою повагою ставиться до таланту Кетрін Бігелоу, з якою його пов'язують багато років спільної роботи.

У номінації "Найкращий фільм", на думку Кемерона, може перемогти його фільм "Аватар".

"Ймовірно, Кіноакадемія наважиться провести таке гладіаторське протистояння, - сказав він. - Я вже отримав свої статуетки за "Титанік". Для мене особисто перемога чи поразка нічого не змінюють. Але для великої команди професіоналів, з якими я працював протягом чотирьох з половиною років, це було б дуже важливе визнання їхніх заслуг ".

Читайте також:

Комуністи Петербурга вимагають арешту Джеймса Камерона

Джеймс Камерон обізвав "козлом" свого фана, який просив автограф

"Аватар" продовжує лідирувати в американському прокаті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: