У 2010 році прибуток від українського кінопрокату подвоївся

У 2010 році прибуток від кінопрокату в Україні склав 102 млн грн. В середньому за один тиждень в Україні демонструється в кінотеатрах близько 14 різних фільмів.

У січні-лютому 2010 року прибуток від кінопрокату в Україні склав 102 млн грн., що на 50% більше за цей же період минулого року.

За даними асоціації виробників і дистриб'юторів фільмів Motion Picture Association, за цей період кінотеатри в Україні відвідали 2 млн 976 тис. глядачів, що на 18% більше, ніж за відповідний період минулого року.

Усього за 2009 рік загальна сума надходжень від кінопрокату в Україні склала 420 млн. грн., що на 37% більше попереднього року. Кінотеатри у минулому році відвідало 14 млн. 960 тис. глядачів, що на 15% більше, ніж у 2008 році.

За даними Motion Picture Association, в середньому за один тиждень в Україні в цілому демонструється в кінотеатрах близько 14 різних фільмів.

На думку представників кінопрокатних компаній, оприлюднені дані свідчать про те, що ринок кінопрокату в Україні сьогодні продовжує стабільно зростати.

Слід зазначити, що на січень-лютий припав прокат блокбастера Аватар Джеймса Камерона, який став одним з найкасовіших фільмів в історії України. За даними на 28 лютого Аватар зібрав в українському прокаті понад 7,3 млн дол. Його переглянуло більш ніж 1,3 млн. осіб.

Нагадаємо, раніше Міністерство культури і туризму України повідомило про збільшення валових зборів від кінопоказів в Україні в 2009 році на 37% у порівнянні з 2008 роком.

Таким чином Міністерство пропонує закінчити суперечку навколо питання про необхідність дублювання і субтитрування іноземних фільмів українською мовою.

Читайте також:

Time назвала причини провалу Аватара на церемонії Оскар

Оскар за найкращий фільм отримав "Повелитель бурі"

"Книгу Буття" екранізують у форматі 3D

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: