До Києва приїхав секс-символ 90-х - комісар Каттані

До Києва приїхав секс-символ 90-х - комісар Каттані

Мікеле Плачидо

Актор Мікеле Плачидо, славнозвісний комісар Каттані, привіз до Києва свій фільм і розповів, як любить українських жінок та чорнозем.

До Києва приїхав комісар Каттані - чи то італійський актор Мікеле Плачидо. У Радянському Союзі його знали всі. Він був відомішим за Берлусконі - якого свого часу за кордоном замучили запитанням: як там Каттані? Італійський прем'єр-ловелас і досі обіцяє придушити тих, хто придумав серіал "Спрут".

У Києві його чекали 20 років. І ось мрія усіх радянських жінок Мікеле Плачидо привіз до Києва свою "Велику мірю".

У четвертому сезоні, коли на очах усієї країни Каттані вбили,  жінки виплакали всі сльози і ще довго гнівались у листах до італійського посольства з вимогою оживити комісара, а Каттані писали про своє "аморе".

Мікеле Плачидо каже: "Мені писали, слухай, коли довідаєшся про те, що мафія тебе забити хоче, приїзди до нас - ми тебе захистимо, ми допоможемо. От я хочу подякувати всім українським жінкам за ті листи".

Проте хороший сім'янин і батько 6-тьох дітей жодного разу не скористався політичним притулком. Хоч зізнався - йому певно сподобався би прихисток українських жінок.

"Я люблю, коли жінки мною керують, коли вони мене захищають, коли вони мене люблять, це має бути сильна жінка, і, наскільки мені відомо, українські жінки саме такі", - зізнався Каттані.

У Києві шістдесятичотирирічний Мікеле Плачидо - уже не як комісар Катані. На тиждень італійського кіносеньйор Плачидо приїхав як режисер - привіз свою останню стрічку - "Велика мрія". Це майже автобіографія. Про поліцейського, який мріяв стати актором. І про студентські протести в Італії 68-го року.

Скоро Плачидо зніматиме нову стрічку в Парижі та рідній Італії. В Україні вирішив - неодмінно має піти до музею Булгакова і вже накинув оком на українські чорноземи.

"У мене в Італії є скромна хатинка і земельна ділянка. Хочу стати хорошим виноградарем. Слухайте, Україна - це ж сільськогосподарський край. Так от що я вам скажу - чому б не придбати тут клаптик землі? Слід подумати".

Тому, можливо, Каттані у старості поселиться у нас.

Читайте також:

У Київ приїхали Сталлоне, Лундгрен і Стетхем

У Києві П'єр Рішар їстиме борщ

Дольфа Лундгрена пограбували у Києві

До Києва приїхав комісар Каттані

До Києва приїхав комісар Каттані

Повʼязані теми:

Наступна публікація