Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Собчак прокоментувала влаштований скандал у літаку

Вагітна зірка "присоромила" працівницю авіакомпанії.

Телеведуча Ксенія Собчак, яка наразі чекає первістка, посварилася зі стюардесою на борту літака.

Відео викликало бурхливий резонанс у Мережі, у зв'язку із чим світська левиця пояснила свій вчинок.

Справа в тому, що зірка розпочала розбиратися із бортпровідницею, яка висадила одного із нахабних пасажирів, який відмовився показати стюардесі посадковий квиток. Інцидент стався на борту літака, що вилітав рейсом з Москви в Санкт-Петербург.

На власній сторінці у мікробозі Ксенія опублікувала фрагмент події та розгорнуто прокоментувала ситуацію.

Хотіла промовчати, так як добре ставлюся до "Аерофлоту" і вважаю його найкращою авіакомпанією Європи. Але так як знову намагаються все звести до простого формулювання "Собчак влаштувала дебош" розповім вам про дівчину-бортпровідника. Найогидніший совковий синдром це "синдром господаря шлагбаума". Це коли "маленька" людина раптом отримує маленьку, але владу. Рейс Москва-Пітер, політ: 1година 20 хвилин. Якийсь пасажир дійсно хамськи відповів стюардесі і не показав посадковий. Замість того, щоб заспокоїти пасажира і пояснити, що він зобов'язаний показати квиток, стюардеса тут же скаржиться капітану, а той приймає стрімке рішення зняти пасажира з рейсу, і це при тому, що пасажир зрозумівши, що справа пахне гасом, принишк і квиток показав. Тобто тендітна самооцінка стюрдесси відновлена, але: літак затриманий на два з половиною години при польотному часі в годину, і "Аерофлот" заплатить купу грошей за пропущений слот", - зазначила вона.

Зірка наголосила, що негативно ставиться до такої поведінки персоналу, тому і вирішила зясувати ситуацію із затримкою польоту.

"Одна справа-знімати з рейсу бешкетників і п'яних несамовитих людей, і зовсім інше-просто хама. Ви не вихователі, шановний екіпаж! І самостверджуватися за рахунок часу інших пасажирів-це меганахабство! Ну нахамили тобі на робочому місці, невже не можна спокійніше реагувати на чужу невихованість? Коли все це я стала висловлювати стюардесі разом з Регіною фон Флеммінг і багатьма іншими обуреними і пасажирами, мене теж звинуватили в дебоширстві", - підкреслила Ксенія у поясненні.

Собчак комментар щодо літака_1
instagram.com/xenia_sobchak/
Наразі публікація на сторінці зірки видалена

Собчак комментар щодо літака_2
instagram.com/xenia_sobchak/
Собчак пояснює свої дії на борту літака

В опублікованому відео інші пасажири свідчать про те, що "винуватець" інциденту дійсно демонстрував квиток.

Собчак комментар щодо літака_3
instagram.com/xenia_sobchak/
Ксенія вважає поведінку стюардеси некоректною

Втім, згодом зірка, вочевидь, видалила публікацію, оскільки зараз на її сторінці відео немає.

Нагадаємо, в Інтернеті з'явилося відео із вагітною Ксенією Собчак.

Залиште свій коментар

Вибір редакції