Стала відома дата прем'єри "Голос.Діти-3" на каналі "1+1"

Вокальний проект стартує вже у жовтні.

Довгоочікувана прем'єра єдиного в Україні дитячого вокального проекту "Голос.Діти-3" відбудеться 2 жовтня о 21:00 на телеканалі "1+1".

Нагадаємо, тренерами третього сезону "Голос.Діти" стануть Тіна Кароль, Потап і MONATIK, який вперше сяде в легендарне червоне крісло.

Голос.Діти психолог_3
прес-служба каналу "1+1"

Учасники нового сезону проекту "Голос.Діти" - "покоління вільних", адже вони - сучасні, яскраві і вільні від стереотипів та мають унікальні тембри і найсильніші голоси. Новий сезон "Голос.Діти", орієнтований на найсучасніші музичні тенденції, обіцяє стати найбільш позитивним і життєствердним за всю історію проекту. Мрії, які приводять дітей на головну вокальну сцену країни, щирі і зворушливі: хтось хоче врятувати єдину школу в своєму селі від закриття, а хтось хоче на всю країну зізнатися в коханні дівчинці.

"Історії маленьких учасників "Голос.Діти-3" мотивують нас з оптимізмом дивитися в майбутнє. Вони приходять на проект з певною метою, щось сказати світові і країні, висловити свою думку. Мрія потрапити на сцену "Голос.Діти" - це дуже хороший стимул для дітей займатися, працювати і самовдосконалюватися", - говорить психолог проекту Марина Гуменюк.

Уже відомо, що на "сліпі прослуховування" в цьому сезоні прийшла дочка "кварталівця" Євгена Кошового Варвара, яка підкорила всю Україну своїм гумором на "Розсміши коміка.Діти", а також Саша Подолян з маленького села Гибалівка Шаргородського району Вінницької області, який минулого року вразив глядачів дитячого проекту "Маленькі гіганти" оперним виконанням хіта Кузьми Скрябіна "Танець пінгвіна".

З прем'єрою "Голос.Діти-3" 2 жовтня стартує Рік Голосу на телеканалі "1+1", який після закінчення дитячої версії продовжиться дорослим вокальним проектом "Голос країни".

Над проектом працює команда "1+1 Продакшн" під керівництвом Вікторії Лєзіної. Музичний продюсер проекту - Руслан Квінта. Ведучі проекту - Юрій Горбунов та Катя Осадча.

Наразі триває кастинг вокального проекту "Голос країни". Заповнюйте анкету на сайті та приходьте на кастинги 17-18 та 24-25 вересня за адресою: м. Київ, пр-т Глушкова 1, ВДНГ 12 павільйон (ст. м. Виставковий Центр).

Залиште свій коментар

Наступна публікація