Міненерго готується суттєво знизити вартість електроенергії

За словами міністра Насалика, зниження цін буде суттєвим і станеться на початку 2017 року.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості і Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), розглядають питання про можливе зниження цін на електроенергію в лютому-квітні 2017 року.

Про це під час круглого столу, присвяченого проблемах енергетики, повідомив глава Міненерговугілля Ігор Насалик, передає "УНІАН".

"Може, на мене образиться Дмитро Вовк (очільник НКРЕКП), але я все ж скажу, що ми розглядаємо питання про те, щоб в лютому, березні або квітні наступного року здійснити суттєве зниження цін на електроенергію", - сказав Насалик.

Нагадаємо, 1 вересня в Україні підвищилися тарифи на електроенергію для населення у відповідності з постановою НКРЕКУ №220 від 26 лютого 2015 року. Це не останній етап подорожчання електроенергії. Перші три етапи підвищення тарифів пройшли з 1 квітня, 1 вересня 2015 року і 1 березня 2016 року. Останнє підвищення відбудеться 1 березня 2017 року, після чого мінімальна вартість кіловата становитиме 90 копійок.

ВідеоДо 1 жовтня у столиці боржникам за комуналку пропонують оформити розстрочку

Залиште свій коментар

Наступна публікація