Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лебідь, щука та рак. В РФ "зависла" програма з підкорення Місяця через суперечку підприємств

Той, хто програє, візьме на себе відповідальність за перенесення дат місячної місії.

У Росії пригальмувала програма з підкорення Місяця через суперечку підприємств Роскосмосу.

До консенсусу прийти не можуть через параметри місячної програми. Зокрема, наразі підприємства не можуть домовитися, що слід перепроектувати – космічний корабель чи ракету для польоту на супутник Землі, пишуть "Известия".

Проблема ускладнюється тим, що ніхто не поступається у суперечці, адже той, хто програє, візьме на себе відповідальність за перенесення дат місячної місії, оскільки перепроектування займе час.

Таким чином, цей процес затягне прийняття остаточного рішення і зумовить зрушення термінів експедиції.

До слова, дискусії щодо способу полетіти на Місяць розгорілися після того, як в РФ суттєво зменшили бюджет на космічну діяльність. Таким чином, замість запланованих двох стартових столів на космодромі "Восточний",  Роскосмос отримає лише один.

Нагадаємо, що раніше у січні Росія вже відкладала плани щодо "завоювання" Місяця"Роскосмос" представив журналістам проект Федеральної космічної програми на 2016-2025 роки, згідно із яким Росія відклала терміни першого пілотованого польоту на Місяць російської надважкої ракети-носія на п'ять років – з 2030 року на 2035. Раніше, за попереднього бюджету близько 2 трильйонів рублів, у РФ планувалося створення "ракети-носія ключових елементів і технологій надважкого класу" для забезпечення пілотованих польотів до Місяця.

Залиште свій коментар

Вибір редакції