Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії знову осоромились із запуском ракети

Як повідомили в "Роскосмосі", у ракети-носія не спрацювала автоматика.

Запуск ракети-носія "Союз-2.1 б" з апаратом дистанційного зондування Землі "Ресурс-П" був скасований, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Автоматика дала відбій, встановлюються причини, про них ми повідомимо пізніше", - сказав представник "Роскосмосу".

Раніше передбачалося, що ракета-носій "Союз-2.1 б" з космічним апаратом "Ресурс-П" №3 буде запущена з космодрому Байконур о 20:56 за Києвом).

Пізніше в "Роскосмосі" повідомили, що запуск "Союз-2.1 б" призначено на 13 березня. "Резервна дата пуску - 13 березня в 21:56 мск. Змін в березневому графіку космічних запусків не планується", - сказав співрозмовник агентства.

Космічний апарат дистанційного зондування Землі "Ресурс-П" №3 повинен був поповнити орбітальну угруповання цивільних засобів ДЗЗ c детальним рівнем дозволу. Раніше на орбіту були успішно виведені космічні апарати "Ресурс-ДК" (червень 2006 року), "Ресурс-П" №1 (червень 2013 року) і "Ресурс-П" №2 (грудень 2014 року). Виробником КА "Ресурс-П" №3 є АТ "РКЦ "Прогрес" (р. Самара). Маса КА становить 5920 кг.

Нагадаємо, в квітні минулого року в Архангельській області Росії впала експериментальна ракета-носій, яку запустили з космодрому Плесецьк. А в липні військові не змогли запустити ракету під час параду сил російського ВМФ в Балтійську на очах у президента Росії Володимира Путіна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції