Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стала відома дата прем'єри мелодрами "Катерина" на "1+1"

Серіал є адаптацією поеми Тараса Шевченка.

Уже наступної суботи, 26-го листопада, о 20:15 на телеканалі "1+1" відбудеться прем'єра 4-серійної мелодрами "Катерина", адаптації однойменної поеми Тараса Шевченка до сучасних реалій.

Дія в серіалі відбувається в мальовничому селі Шуляки на Черкащині, де в сім'ї консервативних педагогів підростає дочка Катерина. За сюжетом в село на натурні знімання історичної картини приїжджає столична знімальна група. Катя без пам'яті закохується у відомого актора Олексія Красильникова, і як покажуть події, це змінює не тільки її життя, але і життя всіх, хто оточує дівчину.

Катерина серіал
прес-служба каналу "1+1"

"Моя героїня дуже наївна і довірлива. Вона хоче більшого, саме тому прагне вирватися з рідного села. Катерина була зразковою дочкою, добре закінчила школу. Коли вона закохується у відомого актора, її звичне життя змінюється. Дівчина вагітніє і відправляється до коханого у столицю. Їй належить пройти через безліч випробувань, щоб прийняти життя таким, яким воно є, і стати сильнішою", - коментує актриса Валерія Ходос, яка в серіалі зіграла Катерину.

Катерина серіал _3
прес-служба каналу "1+1"

Зазначимо, ролі батьків Катерини виконали народні артисти України Наталія Сумська та Анатолій Хостікоєв. Цікаво, що в мелодрамі також зіграли Марк Дробот і Ольга Гришина, чий творчий тандем вже встиг полюбитися глядачам телеканалу "1+1" за культовим серіалом літа "Центральна лікарня", а також Дмитро Сова, Дар'я Трегубова та інші.

Катерина серіал _1
прес-служба каналу "1+1"

Нагадаємо, виробництвом картини займався "Sister's Production" на замовлення телеканалу "1+1". Режисером 4-серійної мелодрами виступив Олександр Тименко. Продюсери серіалу - Олександр Ткаченко, Олена Васільєва, Вікторія Забулонська і Марина Городецька Автор ідеї і сценарист - Андрій Кокотюха. За його словами, в серіалі поняття "москаль" з класичної поеми буде переосмислено.

Через які випробування доведеться пройти Катерині і чи закінчиться мелодраматична історія так само, як в поемі українського класика, глядачі побачать 26 листопада о 20:15 в ефірі телеканалу "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції