Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Супермодель Емілі Ратаковскі заарештували у Вашингтоні

Зірку затримали під час акції проти харасменту.

Супермодель Емілі Ратаковскі, яка похизувалася незвичною каблучкою від чоловіка, була затримана під час акції проти харасменту у Вашингтоні.

Разом з іншими жінками зірка модельного бізнесу вийшла на вулицю, аби виступити проти кандидата до Верховного суду Бретта Кавано, якого декілька жінок звинуватили в сексуальному насильстві.

"Поважайте наше існування або чекайте нашого опору", - було сказано у плакаті Емілі, який вона тримала у руках.

Окрім Ратаковскі під час протесту була затримана й голлівудська акторка Емі Шумер. Обидві знаменитості про арешт повідомили на своїх сторінках в Instagram.

"Сьогодні я була заарештована під час акції проти призначення Бретта Кавано, людини, яку декілька жінок звинуватили в сексуальному насильстві, до Верховного суду. Чоловіки, які заподіюють біль жінкам, не можуть обіймати керівні пости. Призначення Кавано на пост судді верховного суду Сполучених Штатів буде означати, що жінки в цій країні нічого не значать. Я вимагаю такого уряду, який буде визнавати, поважати і підтримувати жінок так само, як і чоловіків", - написала Ратаковскі.

Шумер, своєю чергою, виклала у фотоблогу низку фото, зроблених під час протесту.

Для перегляду фото гортайте праворуч

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This today, then #ERA

Публикация от @ amyschumer

Пізніше зірок відпустили, а от чи заплатили вони штраф – невідомо.

Зауважимо, що за права жінок боротися вийшла й екс-дружина Джонні Деппа Ембер Герд.

"Я дуже пишаюся, що тут так багато неймовірно хоробрих, які пережили насильство людей, які піклуються про нашу націю в настільки важливий для неї час", - повідомила Херд.

Нагадаємо, що раніше Ембер жалілася на колишнього Джонні Деппа і заявляла, що той бив її та ображав. Днями актор вперше прокоментував закиди екс-благовірної і запевнив, що й пальцем її не торкався.

Залиште свій коментар

Вибір редакції