Ксенія Собчак знялась в InStyle

Світська левиця Ксенія Собчак позувала для фотографів журналу InStyle та розповідала про те, якою вона хоче бути.

На обкладинці жовтневого номера журналу InStyle - Ксенія Собчак власною персоною. Блондинка позувала для фотосесії і розповідала про себе. Виявляється, у Ксенії якраз закінчився один життєвий період і почався другий.

"Я весь час була, як жінка-воїн. Завжди упивалася цією своєю якістю, відчувала гордість, коли укладала чергового суперника на лопатки. Я здавалася собі неймовірно крутиою це живило моє самолюбство і давало неймовірну силу.

Мені здавалося, що є неймовірна жінка Ксенія Собчак - успішна, з хорошої сім'ї, з масою достоїнств. Я можу дати чоловікові інше життя.

Я вважала, що вміння бути цікавою затьмарює все. Але я зрозуміла, що цього недостатньо. Мені не вистачає інших якостей - уміння жертвувати перш за все. Тепер у мене дилема. Або я далі йду шляхом жінки-воїна: друзі-геї, подружки, поїздки разом в спа, феєрія, секс, тусовки. У ньому є два неприємних моменти: Новий рік і день народження. Або йти в бік сімейного щастя і чимось жертвувати - це ключове для мене зараз слово.

Я хочу любові, хочу мати поруч сильного чоловіка. А сильному чоловікові жінка-воїн не потрібна.

В ідеальному майбутньому я хочу взагалі іншу кар'єру. Громадського діяча, політика, журналіста або навіть художника - не знаю поки що. Про Рейгана говорили: "Колись він був актором". І головне, щоб про мене, коли мені буде 40-45, сказали так само: "Ксенія Собчак, ви не повірите, колись була телеведучою".

Читайте також:

Ксенія Собчак влаштувала еротичне шоу

Ксенія Собчак написала "Енциклопедію лохів"

Через борги Ксенії Собчак довелось віддати свій Mercedes

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: