У Києві встановлять горельєф покійному Богдану Ступці

У Києві встановлять горельєф покійному Богдану Ступці

У Києві встановлять горельєф покійному Богдану Ступці

Богдан Ступка

Скульптуру поставлять на честь дня народження актора.

Відомий український актор Дмитро Ступка повідомив, що його покійному діду Богдану Ступці встановлять горельєф.

Дмитро на своїй сторінці в Instagram поділився, що скульптуру планують поставити в Києві 27 серпня на вулиці Марії Заньковецької, де розташований будинок покійного артиста.

Богдан Ступка / Фото: instagram.com/stupka777

"Піду Бодю привітаю. Він з одним зі своїх улюблених капелюхів тепер розташується на вулиці Марії Заньковецької. По правильному це називається горельєф. А по простому – на дідовому будинку відкривають його зображення. Прямо на день народження", - повідомив Дмитро.

Також онук покійного актора розповів, що в Києві в Національному музеї Тараса Шевченка відкриється виставка картин із зображеннями Богдана Ступки.

"Бодю малювали багато. Трішки зібраного виставляє музей. Назва – "Код Ступки". З 29 серпня по 10 вересня – вхід вільний", - розповів Дмитро.

Зазначимо, що Богдан Ступка помер 22 липня 2012 року в київській лікарні "Феофанія". Причиною смерті стала гостра серцева недостатність, викликана хворобою.

Нагадаємо, не так давно однокласники і товариші Богдана Сильвесторовича поділилися спогадами про видатного актора. Вони розповідали, що артист у юності був стилягою та краще всіх танцював рок-н-рол.

Повʼязані теми:

Наступна публікація