"Євробачення": у США проведуть власний аналог конкурсу

"Євробачення": у США проведуть власний аналог конкурсу

Getty Images

Змагання відбудеться вже наступного року.

Стало відомо, що з наступного, 2022-го року у США стартує аналог конкурсу "Євробачення"The American Song Contest (Конкурс американської пісні).

Як йдеться на офіційному сайті "Євробачення", формат проведення американського конкурсу буде схожий на оригінальний конкурс. Кожен з 50 штатів США представить на конкурс свого виконавця і пісню. Як і на "Євробаченні", учасниками конкурсу зможуть стати сольні виконавці, дуети або групи кількістю до шести осіб.

Як і "Євробачення", The American Song Contest складатиметься з півфіналів і фіналу.

Однак буде і одна істотна відмінність. Перед півфіналами американського змагання, усім учасникам доведеться пройти через попередні кваліфікаційні раунди, за підсумками яких частина артистів відсіється. Тобто далеко не всі заявлені артисти потраплять до півфіналу.

Так, у конкурсі братимуть участь всі 50 штатів США + Вашингтон + 5 територій, які  не входить до складу США - зрештою число учасників буде 56.

Нагадаємо, цьогоріч у конкурсі "Євробачення-2021", який відбудеться у Роттердамі вже за кілька днів, візьме участь 39 країн-учасниця. У першому півфіналі - 18 травня, на сцені свої номери покажуть представники 16 країн, у другому - 20 травня, ще 17. Інші учасники виступлять одразу у фіналі, зокрема представник і з Нідерландів, як переможець минулого конкурсу та учасники країн Великої п'ятірки - Великої Британії, Франції, Німеччини та Іспанії.