Антимонопольний комітет знайшов винних у подорожчанні презервативів

Через місяць можуть бути оголошені попередні результати розслідування. За наявними даними можна говорити про наявність ознак домінування однієї групи на ринку презервативів із часткою ринку більше 35%.

Антимонопольний комітет України (АМКУ) почав розслідування обставин підвищення цін на ряд товарів медичного призначення, серед яких були і презервативи. Про це повідомив перший заступник голови АМКУ Юрій Кравченко.

За його словами, приблизно вже через місяць можуть бути оголошені попередні результати. За наявними даними можна говорити про наявність ознак домінування однієї групи на ринку презервативів із часткою ринку більше 35%.

"Зараз ми перевіряємо цю інформацію. Якщо в процесі дослідження буде підтверджено таке положення на ринку і факти зловживання ним, порушника чекають штрафні санкції", - заявив Кравченко.

Перший заступник голови установи нагадав, що законодавство дозволяє АМКУ накладати штрафи за подібні дії до 10% річного обороту.

Кравченко також підкреслив, що АМКУ дуже б допомогли звернення підприємців, які допоможуть довести факти порушення.

Раніше повідомлялося, що вже після скасування постанови № 785 за дорученням керівництва Кабміну АМКУ під керівництвом Василя Цушка провів нараду з представниками аптечних мереж, і заявив про початок розслідування у зв'язку з можливим змовою постачальників і торговців.

Нагадаємо, нещодавно уряд скасував податок на додану вартiсть на iмпорт деяких товарів медитчного призначення (серед них підгузки та презервативи), введений з 1 серпня.

Читайте також:

Податкова домовилась з імпортерами про зниження цін на памперси

Кабмін скасував ПДВ на підгузки

У Кабміні пообіцяли, що презервативи подешевшають

Презервативи та "памперси" подорожчають на третину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: