Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
АРМА шукає управителя для маєтків Азарова-молодшого

Один об'єкт розташований у Києві, а ще два - у Васильківському районі.

Для трьох маєтків сина експрем'єр-міністра Миколи Азарова Олексія Азарова шукають управителів об'єктів. Уся нерухомість перебуває під арештом у рамках розслідування кримінальної справи.

Про це йдеться в повідомленні Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Зокрема, один будинок площею 934,6 кв. м розташований у Києві на Столичному шосе, 23. Ще два об'єкти вказані як домоволодіння – вони розташовані по сусідству під №№6 та 8 на вулиці Батюка в селі Хлепча Васильківського району на Київщині.

Прийом документів від учасників конкурсу триватиме до 14 лютого включно.

Управителем арештованих активів може бути лише юридична особа або фізична особа-підприємець, метою діяльності яких є отримання прибутку.

Відео Євросоюз може зняти санкції з Азарова, Ставицького та Януковича-молодшого

Санкційний список Євросоюзу щодо урядовців часів Януковича може скоротитися. За джерелами Радіо Свобода, уже найближчим часом ЄС планує скасувати обмеження проти колишнього прем’єра Миколи Азарова, ексміністра енергетики Едуарда Ставицького та старшого сина Януковича – Олександра. У Брюсселі кажуть, якщо таке рішення таки ухвалять - провина в тому винятково Києва через дуже повільні розслідування проти експосадовців.  

Євросоюз може зняти санкції з Азарова, Ставицького та Януковича-молодшого

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції