Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Держстат констатував уповільнення зростання ВВП в Україні

Порівняно з динамікою попереднього кварталу, економіка втратила 0,2%.

Державна служба статистики України оприлюднила оперативні оцінки динаміки внутрішнього валового продукту. За ними зростання в третьому кварталі поточного року сповільнилося з 2,3% до 2,1% в порівнянні з аналогічним кварталом минулого року і темпами зростання в другому кварталі теперішнього.

Слід зазначити, що тенденція спостерігається протягом усього року – у першому кварталі цей показник становив 2,5%. За прогнозами МВФ, прогноз зростання реального ВВП України в 2017 році складає 2%, стільки ж очікує Всесвітній банк. 

Як повідомлялося, у вересні Міністерство економічного розвитку і торгівлі України оприлюднило консенсус-прогноз. Експерти, опитані міністерством, прогнозують зростання ВВП в 3%, інфляцію на рівні 8% і курс 29,55 грн/дол. на кінець 2018 року. Тим часом на кінець цього року зростання ВВП становитиме 1,8% за інфляції в 12,2% і обмінного курсу 27,9 грн/дол. У 2019 і 2020 роках зростання економіки може становити 3,6% і 4%, інфляція - 5,9% і 5%, тим часом курс - 29,9 грн/дол. і 32 грн/дол. 

ВідеоВалютна ситуація на ринку та український мед на експорт - економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції