Компанія "Поллі-Сервіс" виграє 85% спеціалізованих тендерів в Україні Новини компаній

Дата публікації
Перегляди
352
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Компанія "Поллі-Сервіс" виграє 85% спеціалізованих тендерів в Україні

Найбільше в Європі українське підприємство захищеного друку і персоналізації за своїм технологічним оснащенням і виробничими потужностями не має рівних у жодній країні світу.

Про це повідомила Наталія Кочубей, голова ради директорів ТОВ «Поллі-Сервіс» в інтерв'ю виданню BitukMedia.

«У «Поллі-Сервісу» немає конкурентів за технологічним оснащенням і виробничими потужностями. Простий приклад – 85% всіх спеціалізованих і профільних тендерів в Україні за останні три роки виграла наша компанія», –зазначила Наталія Кочубей.

Щоб займати лідерські позиції, підприємство постійно вдосконалює власні технології.

«У світі, що стрімко розвивається, потрібно бути на крок, а краще на декілька кроків попереду. Ми абсолютно точно знаємо, які вимоги до захисту документів буде через рік і через п'ять років ставити світова спільнота, – підкреслила Наталія Кочубей. – Фахівці «Поллі-Сервіс» не просто відстежують сучасні тенденції, ми постійно інвестуємо в науку, розробку інноваційних технологій».

Інновації «Поллі-Сервісу» визнані на найвищому міжнародному рівні, а унікальним патентам немає аналогів у світі. У групи компаній Industrial Innovation Group, до якої входить ТОВ «Поллі-Сервіс», на сьогодні 399 об'єктів інтелектуальної власності. В арсеналі знакових проєктів компанії – розробка і виробництво електронного паспорту співробітників INTERPOL, паспортів ювелірних виробів та їх миттєва ідентифікація для всесвітньо відомого бренду De Beers Diamond, перший український закордонний паспорт з полікарбонатною сторінкою даних, перше електронне посвідчення водія та створення найбільшого конгломерату захищеного друку в світі – першого і єдиного незалежного високовиробничого індустріального комплексу захищеного друку NASPS в Єгипті.

***

ТОВ «Поллі-Сервіс» – українська компанія, яка створює високоінтелектуальні комплексні рішення для персоналізації, захисту документів, пластикових карт, а також інформаційних систем. Компанія є лідером у галузі ID-документів, розробки і впровадження ІТ-систем, забезпечує технічне обслуговування на основі власних технологічних продуктів, інтеграційних систем і об'єктів інтелектуальної власності. «Поллі-Сервіс» є архітектором всесвітнього глобального проекту з виробництва перших електронних ID-документів для організації INTERPOL, які сьогодні використовуються більш, ніж у 190 країнах світу.

Дата публікації
Перегляди
352
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація