Мавроді "здали" українські хакери: він збирався втекти за кордон

Дата публікації
Перегляди
9073
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мавроді "здали" українські хакери: він збирався втекти за кордон

Скан фальшивого паспорта Мавроді виклали в Інтернет / Фото: Інтернет партія України

Українські хакери зламали пошту засновника МММ і передали інформацію до ФСБ Росії.

Арешту засновника МММ Сергія Мавроді могли посприяти українські хакери: в лютому вони зламали його електронну пошту і передали відомості до ФСБ.

Як розповів в інтерв'ю телеканалу "Дождь" лідер Інтернет-партії України Дмитро Голубов, Мавроді заарештували за добу до того, як він збирався втекти за кордон за підробленим паспортом.

"Судячи з його листування з його колегами з-за кордону або з партнерами, він збирався 15-16 березня залишити територію Росії. Він очікував надходження якихось коштів, після чого хотів виїжджати далі", - зазначив Голубов.

За його словами, листи зі зламаної пошти Мавроді в лютому йому передали українські хакери, а він передав цю інформацію до ФСБ.

Згідно з інформацією хакерів, у Мавроді був португальський, бразильський і литовський паспорти – скановане зображення останнього вони навіть виклали в Інтернет. За цим документом Мавроді звали Глебас Вікторас.

"Я знаю, що тільки офіційно 52 людини вкоротили собі віку після цієї "піраміди" (мається на увазі МММ 1994 року – прим. ред.). Якщо це розростеться до тих масштабів, які були в 94 році, то у нас буде соціальний вибух в Україні", - пояснив мотиви свого вчинку Голубов.

Він нагадав, що в новий проект Мавроді МММ-2011 тільки в Києві вклали свої гроші 3,5 тисячі людей.

Нагадаємо, Мавроді арештували за рішенням суду 14 березня на п'ять діб за несплату штрафу в тисячу рублів.

19 березня він був госпіталізований до Боткінської лікарні. Повідомляється, що Мавроді скаржився на болі в області серця.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9073
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація