Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Майно компанії БРСМ заарештовано на мільярд гривень – Луценко

Генпрокурор наголосив, що заарештовані активи передадуть на збереження Міненерго.

У групі компанії БРСМ відбуваються масштабні обшуки, в яких беруть участь 250 працівників Генпрокуратури та Державної фіскальної служби.

Про це у Facebook повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Згідно з рішенням суду, в 21 області заарештовано обладнання трьох нафтобаз, 41 АЗС і чотирьох офісних приміщень. Компанію звинувачують у несплаті близько 1 млрд грн податків.

"У подальшому ми плануємо передати це майно на відповідальне збереження Міненерго", – додав Луценко.

Масові обшуки та арешт активів у мережі АЗС "БРСМ-Нафта" називають частиною рейдерської атаки на компанію.

"Минулого року компанія "БРСМ-Нафта" пережила потужну рейдерську атаку, яка супроводжувалася закладенням вибухівки на автозаправні станції нашої мережі, а також систематичними перевірками. Компанія довела незаконність претензій та перевірок. Сьогодні розпочато другу рейдерську атаку на "БРСМ-Нафта", – наголосив директор департаменту стратегічного маркетингу компанії "Стейт Оіл" Олександр Мельничук.

Він припускає, що за обшуками стоять люди з парламенту.

"За нашою інформацією, за цією атакою стоять люди з Верховної Ради України, метою яких є заволодіння майном компанії шляхом передачі майна АЗС та нафтобаз до державних органів з наступним продажем приватній структурі. Мета рейдерів дуже проста – паралізувати роботу мережі АЗС "БРСМ-Нафта" і змусити нас віддати компанію в інтересах рейдерської групи. Рейдерська атака сьогодні відбувається руками Державної фіскальної служби з допомогою Генпрокуратури, яка введена в оману групою рейдерів. Люди, які стоять за рейдерською атакою, мають дуже вагомий вплив на вище керівництво держави", – додав Мельничук.

У компанії заявляють, що звернуться до президента України Петра Порошенка та будуть захищатися від рейдерів у правовому полі.

"Ми переконані, що керівництво держави у жодному разі не дозволить собі прикривати рейдерів і не дозволить відібрати бізнес у законних власників. Компанія "БРСМ-Нафта" буде захищатися у правовому полі, ми готуємо звернення до президента України та міжнародної спільноти, в тому числі й до Європарламенту і вже найближчим часом оприлюднить власну інформацію про замовників рейдерської атаки", – зазначив Мельничук.

Нагадаємо, пожежа на нафтобазі "БРСМ-Нафта" біля Василькова на Київщині сталася 8 червня 2015 року. Внаслідок пожежі, яка тривала більше тижня, загинули п'ять людей, чотири з них – рятувальники. У МВС тоді наголосили, що загорання палива на нафтобазі сталося під час нелегального змішування різних нафтопродуктів. Унаслідок пожежі державі завдано збитків у розмірі 1,2 мільярда гривень. За цим фактом МВС здійснювало розслідування щодо посадових осіб групи компаній БРСМ за ч. 5 статті 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції