Мінфін очікує кредит МВФ до кінця року

Мінфін очікує кредит МВФ до кінця року

Марченко наголосив, що Україна виконує всі структурні маяки в межах програми співпраці з фондом.

Міністр фінансів Сергій Марченко очікує завершення перегляду програми stand-by найближчим часом, а також чекає на транші Міжнародного валютного фонду до кінця року.

Про це він заявив під час засідання парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики в середу, 9 вересня.

"Сподіваємося, що найближчим часом місія фонду ухвалить рішення про перегляд програми (stand-by. — Ред.). І ми очікуємо до кінця року отримати заплановані транші, кредити МВФ", — зазначив він.

Марченко наголочив, що наразі Мінфін перебуває на фінальній стадії перетворення державних податкової та митної служб на формат єдиних юридичних осіб.

За словами міністра, розроблений Мінфіном законопроєкт про одноразове декларування та податкову амністію скеровано до Офісу президента.

"Сподіваємося, що після отримання висновку місії (МВФ. — Ред.) ми зможемо його зареєструвати", — додав він.

Нагадаємо, в червні 2020 року МВФ погодив нову кредитну програму для України на суму 5 млрд доларів. Перший транш у 2,1 млрд доларів Київ отримав 12 червня. У межах програми stand-by заплановані чотири перегляди — за підсумками червня, вересня, грудня 2020 року та червня 2021-го. 

Відео 5 мільярдів доларів протягом півтора року отримає Україна від МВФ

5 мільярдів доларів протягом півтора року отримає Україна від Міжнародного валютного фонду. Рішення про це ухвалили напередодні. Перший транш має надійти уже найближчим часом - це буде 2 мільярди 100 мільйонів доларів.  

5 мільярдів доларів протягом півтора року отримає Україна від МВФ

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів