Могильов вимагає 1,5 мільярда гривень за скасовані техогляди

Міністр МВС заявив, що через скасування техогляду доведеться скорочувати штат відомства.

При формуванні бюджету МВС на 2012 рік глава відомства Анатолій Могильов вважає за потрібне враховувати втрати, які міністерство понесло від скасування обов'язкового техогляду автомобілів.

У міліції вважають, що збільшення фінансування МВС на 1,5 мільярда гривень слід розглядати як перекриття коштів, які не надійдуть до бюджету міністерства від техоглядів автомобілів. При цьому потрібно враховувати інфляцію.

"Я б не говорив про 1,5 мільярди як збільшення бюджету. Наш бюджет складається з двох складових: загальний держбюджет і бюджет спецфонду - те, що міліція заробляє сама. B поточному році було скасовано техогляд автомобілів, втрати від цієї функції Міністерство понесло приблизно на 1 мільярд гривень. Півмільярда гривень - це компенсація того рівня інфляції, який склався в країні ", - заявив Могильов.

За його словами, бюджет міністерства "дуже напружений", тому МВС має намір провести кадрову оптимізацію, зокрема, скорочення.

Зазначимо, раніше Могильов оцінив втрати від скасування обов'язкового техогляду для приватних легкових автомобілів, мотоциклів і мопедів лише у півмільярда грн. "Ми втрачаємо близько 0,5 мільярда гривень, які отримувало ДАІ при проведенні техогляду", - сказав Могильов.

Нагадаємо, закон, що передбачає скасування обов'язкового техогляду для приватних легкових автомобілів, мотоциклів і мопедів, набув чинності 13 серпня.

Читайте також:

Закон про скасування техогляду підписано: основні зміни для водіїв

Закон про скасування техогляду набув чинності

ДАІ розпочне перевіряти технічний стан автомобілів просто на дорогах

ДАІ втратить на скасуванні техогляду автомобілів 60 мільйонів доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: