Московський патріархат витратить на свій сall-center 100 тисяч доларів

Дзвінки від парафіян будуть приймати не тільки священики, але й залучені вихованці духовних шкіл, семінарій й академій, які розбираються в питаннях віри, традицій і психології.

Українська православна церква Московського патріархату витратить на свій безкоштовний цілодобовий call-center близько 100 тисяч доларів. Про це повідомив прес-секретар предстоятеля УПЦ МП протоієрей Георгій Коваленко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у православних храмах Києва в листопаді з'явиться нова послуга - сповідь по телефону. Розповісти священику про свої гріхи зможуть люди з важкими захворюваннями або ті, хто не може вільно пересуватися.

"Сall-center - це перспектива наступного року", - підкреслив Коваленко.

За його словами, дзвінки від парафіян будуть приймати не тільки священики, але й залучені вихованці духовних шкіл, семінарій й академій, які розбираються в питаннях віри, традицій і психології.

Проект такого центру вже готовий. Протоієрей додав, що тільки на техніку для нього необхідно близько 100 тис. доларів, а на його утримання необхідно буде близько 100 тис. гривень на місяць.

При цьому він висловив надію, що 2 перші номери працювати до 19 грудня (Дня святого Миколая).

Водночас протоієрей підкреслив, що таємну сповідь таким чином зробити буде неможливо, тому що вона відбувається лише віч-на-віч.

Читайте також:

Київські священики будуть приймати сповідь по телефону

В українській армії збираються ввести посаду священика-капелана

В Україні узаконять таємницю сповіді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: