У Запоріжжі УПЦ МП хоче заборонити святкування Хелловіна

Дата публікації
Перегляди
1738
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Запоріжжі УПЦ МП хоче заборонити святкування Хелловіна

Хелловін. Ілюстрація

Архієпископ Запорізький і Мелітопольський Лука звернувся до влади Запоріжжя та області з вимогою припинити поширення в регіоні популярного у молоді свята Хелловін.

Церква хоче заборонити святкування у Запоріжжі молодіжного свята - Хелловіна як "чужого православному народу".

Архієпископ Запорізький і Мелітопольський Лука звернувся з відповідним проханням до влади Запоріжжя.

"В ході святкування Хелловіна відбувається демонізація свідомості дітей. Дитячі страхи, неврози, психічні порушення, невмотивована агресія, самогубства, нічні кошмари, "голоси", одержимість бісами - ось наслідки такого "святкування". Хелловін -. це не гра, це свідчення поклоніння дияволу і силам зла. Від імені багатотисячної пастви Запорізької єпархії звертаюся з проханням припинити страшне поширення антиправославної псевдокультури в нашому рідному регіоні", -. цитує прес-служба Запорізької єпархії УПЦ МП заяву до місцевої влади архієпископа Луки.

Як повідомили в запорізькому міському Департаменті освіти, звернення місцевого архієпископа "про шкоду Хеллоуїна" найближчим часом буде розіслано адміністраціям усіх навчальних закладів Запоріжжя.

"Запорізьким школам святкування Хелловіна не загрожує точно, адже свято відзначається з 30 на 31 жовтня, коли діти ще на канікулах", - зазначили в департаменті освіти.

Читайте також: 

На честь Хелловіну європейцям продають екологічно чисті труни

Хелловін: як створити образ за добу до свята

Британців безкоштовно нагодують на кладовищах на Хелловін

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1738
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація