НАЗК вирішило профінансувати "Самопоміч" ще на 20 млн грн

Партія отримала додаткове фінансування за гендерним показником.

Національне агентство з питань запобігання корупції вирішило виділити 19,5 млн гривень на фінансування статутної діяльності "Об'єднання "Самопоміч".

Про це йдеться у повідомленні на сайті НАЗК у п'ятницю, 11 листопада.

В Агентстві зазначили, що згідно із законом про політичні партії в Україні, сума в розмірі 10% щорічного обсягу державного фінансування статутної діяльності політичних партій розподіляється порівну між партіями, які отримали право на таке фінансування. Але за умови, якщо за результатами останніх виборів кількість обраних народних депутатів однієї статі від цієї партії не перевищує двох третин від їх загальної кількості.

У "Самопомочі" із 32 обраних депутатів 21 однієї статі, що не перевищує двох третин від загальної кількості. У решти партій, що представлені у парламенті, цей показник не витримується.

Так, із 27 обраних народних депутатів "Опозиційного блоку" 24 - однієї статі. У "Народному фронті" з 64 депутатів – 52 однієї статі, у "Блоці Петра Порошенка" - 63 проти 50, у "Батьківщині" – 17 проти 13, у Радикальній партії Олега Ляшка – 22 проти 19.

Нагадаємо, за III і IV квартал 2016 року НАЗК профінансував статутну діяльність чотирьох із шести політичних партій, представлених у Верховній Раді. Загалом вони отримали 141 млн 647 тисяч гривень. Партія "Народний фронт" отримала 50 млн 272 тис. грн, "Блок Петра Порошенка" - 49 млн 543 тис. грн, "Самопоміч" - 24 млн 923 тис. грн, Радикальна партія Олега Ляшка - 16 млн 907 тис. грн.

Держфінансування не отримали "ВО "Батьківщина" та "Опозиційний блок". Так, "Батьківщина" вчасно не подала відповідні документи на отримання фінансування, а партія "Опозиційний блок" відмовилася від держфінансування.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: