НАЗК знайшло недостовірності у деклараціях Данилюка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сума порушень становить понад 1,6 млн гривень.

Національне агентство з питань запобігання корупції виявило недостовірні відомості в декларації секретаря РНБО Олександра Данилюка.

Про це повідомили у пресслужбі НАЗК.

"Олександр Данилюк, подаючи декларації за 2015 рік (виправлену) та 2016 рік (виправлену), зазначив недостовірні відомості про житловий будинок та земельну ділянку, які належать йому та члену сім’ї (дружині) на праві спільної власності", - йдеться у повідомленні.

За даними НАЗК, сума нестачі становить понад 1,6 млн грн в кожній декларації.

Окрім цього порушення під час заповнення декларації виявили у народного депутата Віктора Шевченка за 2017 рік (виправленої).

Як з’ясувалося, він не вказав інформацію про автомобіль, який належить йому на праві користування, наявність у нього та дружини корпоративних прав, а також доходи, отримані дружиною. Загалом виявлено порушень на суму майже 480 тис. гривень.

Ще одним порушником виявився суддя Дружківського міського суду Донецької області Геннадій Молібога, який у декларації за 2015 рік (виправленій) не зазначив дві земельні ділянки, які належать йому на праві власності, та автомобіль, який перебував у нього в користуванні. Крім того, зазначив недостовірні відомості про квартиру та легковий автомобіль, які належать йому на праві власності, а також недостовірно вказав дохід, отриманий дружиною від підприємницької діяльності.

"Подаючи декларацію за 2016 рік, суддя уже вказав інформацію про земельні ділянки. Натомість відомості про автомобіль, який перебував у нього в користуванні, не зазначив. А також недостовірно вказав відомості про квартиру та автомобіль, які належать йому на праві власності. Загальна сума встановлених недостовірних відомостей у декларації судді за 2015 рік (виправленій) становить понад 1,6 млн грн, а за 2016 – понад 560 тис. грн", - додали у НАЗК.

Нагадаємо, перед візитом президента Володимира Зеленського на Генасамблею ООН Олександр Данилюк написав заяву про відставку. Він залишається на посаді, допоки глава держави не розгляне заяву. Володимир Зеленський вже повернувся зі США. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції