Покинути назавжди Україну стане дорожче

Дата публікації
Перегляди
7070
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Покинути назавжди Україну стане дорожче

Покинути назавжди Україну стане дорожче

Кабмін вирішив заробити більше грошей на громадянах, які назавжди покидають Україну.

З нового року за видачу дозволу виїзду за кордон на постійне проживання доведеться заплатити 195,31 гривень, проти 150,24 сьогодні.

Урядовою постановою встановлено, що підрозділи Держміграції на платній основі видають тимчасові посвідчення громадянина України та довідки про реєстрацію особи громадянином України, а також оформляють і видають паспорти громадянина України.

З 1 січня 2012 року оформлення та видача паспорта громадянина Україна для виїзду за кордон обійдеться в 87,15 грн, заміна втраченого - 73,32 грн, проїзний документ дитини - 30,35 грн.

Постановою встановлюється оплата за такі послуги: оформлення та видача тимчасового посвідчення громадянина України - 42,7 грн, видача довідки про реєстрацію особи громадянином України - 137,75 грн.

Оформлення та видача дозволу на імміграцію в Україну іноземцям або особам без громадянства - 179,74 грн; посвідки на постійне або тимчасове проживання - 52,49 грн; запрошення фізичним особам для отримання візових документів на в'їзд в Україну іноземцям та особам без громадянства - 56,52 грн; запрошення юридичним особам для отримання візових документів на в'їзд в Україну іноземцям та особам без громадянства - 169,7 грн; дозволу для виїзду громадянина України за кордон на постійне проживання - 195,31 грн.

Читайте також:

Україна лідирує за кількістю мігрантів до Росії та Польщі

За останні роки Україну залишили 6,6 млн людей

Через нестачу робочих рук Україна повинна буде залучати гастарбайтерів

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7070
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація