Беркутівець вдарив чорнобильця і розбив йому мобільний

Беркутівець вдарив чорнобильця  і розбив йому мобільний

Шлапак Йосип Якович каже, що беркутівець вдарив його і зламав мобільний / Фото: ТСН.ua

Під час штурму Верховної Ради постраждав чорнобилець. За його словами, правоохоронець вдарив його і сказав звертатися до суду, якщо знайде свідків.

«Ось бачите, мобільний тріснув», - бідкається Йосиф Якович Шлапак.

За його словами, він стояв біля паркану, коли почався штурм. Але коли проламали дірку, він пішов звідти, тому що йому стало погано.

«Я стояв під дверима Верховної Ради. У мене значок чорнобильський, він схожий на депутатський. Тож спочатку мене не чіпали. А потім підійшов полковник – головний у беркутівців – і він своєю командою відпустив собак з ціпку, вони як зажали мене у своїх бронежилетах», - розповів ТСН.ua Йосиф Якович.

За його словами, один з беркутівців – лейтенант вдарив його, у сутичці у чоловіка розірвалася куртка і тріснув мобільний.

«Коли я почав звертатися до їх керівництва – ніхто не хоче брати на себе відповідальність. Якщо у вас є свідки, сказали – звертайтеся до суду», - каже чорнобилець.

За словами чоловіка, він судиться з державою за те, що пільгову чорнобильську пенсію він вже четвертий місяць не отримує у повному розмірі.

«Мені призначена пенсія – 2,3 тисячі гривень, як чорнобильцю першої категорії. Але половину я недоотримую. Я три роки судився, і суд виграв, але те, що держава мені винна не повертають, кажуть, немає грошей».

Читайте також:

Джерело: Льовочкін хоче руками чорнобильців поміняти Азарова на Хорошковського

ПР назвала акцію чорнобильців провокацією

Королевська і Ляшко ледь не побилися за право провести чорнобильців у Раду

Афганці з чорнобильцями розгромили двері Ради та скупали Єфремова

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Наступна публікація