Королевська і Ляшко ледь не побилися за право провести чорнобильців у Раду

Дата публікації
Перегляди
2772
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Королевська і Ляшко ледь не побилися за право провести чорнобильців у Раду

Штурм ради 1 листопада

Нардепи Наталя Королевська і Олег Ляшко не змогли визначитись, хто має провести представників від мітингувальників до будівлі Ради.

Нардепи Олег Ляшко та Наталя Королевська не змогли домовитись, хто має проводити делегацію від мітингувальників на бесіду у Верховну Раду.

Як повідомила кореспондент ТСН.ua, Ляшко і Королевська ледь не влаштували бійку за право очолити делегацію мітингувальників, відряджених на зустріч із главою парламенту Володимиром Литвином.

В той час, як Королевська вийшла до людей, за нею поспішив Ляшко з криками: "Наташа, почекай. Наташа, почекай".

Не звертаючи уваги на Ляшка, Королевська з кількома мітингувальниками пішла всередину будівлі Ради.

Люди почали обурюватись, кажучи, що Королевська повела не тих, хто був зазначений у сформованих мітингувальниками списках.

Ляшко назвав Королевську "провокаторкою", і повернувся в Раду із іншими представниками чорнобильців.

Самі мітингувальники стверджують, що акція протесту 1 листопада - це репетиція перед подіями 3 листопада, коли до них мають приєднатись афганці та інші категорії пільговиків.

1 листопада під стінами Ради проходить мітинг чорнобильців. Невдоволення мітингувальників переросло в активні дії: вони почали ламати паркан, який розташовано по периметру Верховної Ради. Зламавши паркан, мітингувальники прорвалися до входу в будівлю парламенту, але правоохоронці заблокували вхід і відтіснили чорнобильців. Близько 500 осіб заполонили подвір’я Верховної Ради.

Нагадаємо, 20 жовтня більше 200 представників Федерації профспілок, а також чорнобильців мітингували біля будівлі Верховної ради з вимогою підвищити передбачені соціальні стандарти і гарантії в проекті державного бюджету на 2012 рік і не допустити скорочення пільг.

Ще місяць тому, 20 вересня, учасники мітингу, здебільшого афганці і чорнобильці, під Верховною радою намагалися прорватися до будівлі парламенту і навіть дісталися до дверей Ради. Щоб зупинити протестуючих, охорона заблокувала двері в парламент металевими засувами.

Читайте також:

Чорнобильці штурмували Раду, зламавши паркан

У четвер Податковий і Автомайдан вибухнуть з новою силою

Чорнобильці пошкодили паркан під час штурму Верховної ради

Кабмін: пенсії афганцям і чорнобильцям будуть підвищені

Ляшко штурмував Раду разом з чорнобильцями

Ляшко штурмував Раду разом з чорнобильцями

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Дата публікації
Перегляди
2772
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація