Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рада розблокувала підписання закону про держбюджет-2019

Проекти про скасування закону не підтримали в парламенті.

Верховна Рада України розблокувала підписання закону "Про державний бюджет України на 2019 рік".

Так, парламент не підтримав два проекти постанови, у яких йшлося про скасування затвердження бюджету на наступний рік, передає УНІАН.

Автор першої постанови - позафракційний нардеп Юрій Левченко. Він заявляв, що під час розгляду та голосування було порушено процедуру. За цей проект проголосувало лише 60 народних депутатів за щонайменше необхідних 226.

Автором іншого проекту постанови був нардеп Сергій Каплін, який теж вказував на порушення процедури ухвалення закону. За його проект проголосував 61 депутат.

Відхилення цих постанов відкриває можливість для голови Ради підписати закон і відправити його на підпис президенту України.

Нагадаємо, 23 листопада Верховна Рада ухвалила в другому читанні та в цілому проект державного бюджету України на 2019 рік. Від 1 січня мають зрости мінімальна зарплата та прожитковий мінімум.

ВідеоБюджет-2019: скільки кожен українець заплатить у державну скарбницю

Під покровом ночі в ніч на Чорну п'ятницю Україна отримала кошторис для держави на новий рік. Багато чого в бюджеті-2019 було вперше. Його ухвалили рекордно рано. Вперше доходи і видатки перевалили за трильйон гривень. І вперше гроші на президентські перегони витягують просто з кишень українців.

Бюджет-2019: скільки кожен українець заплатить у державну скарбницю

Залиште свій коментар

Вибір редакції