S&P спрогнозувало падіння ВВП України 2020 року

Згідно з прогнозами, українська економіка почне відновлюватися у 2021 році.

Міжнародне рейтингове агентство S&P Global Ratings прогнозує падіння реального ВВП України 2020 року на 6%, що на 0,5 відсоткових пункта вище, ніж у травневому прогнозі агентства.

Про це повідомила пресслужба агентства.

Своєю чергою зазначається, що за прогнозом S&P у 2021 році українська економіка почне відновлення і зросте на 4%, а 2022 року - на 3%. Також агентство прогнозує, що реальні інвестиції в українську економіку 2020 року скоротяться на 15%, але вже 2021 року зростуть на 10%, а 2022 року - на 6%.

Крім того, S&P Global Ratings повідомило, що 2020 року рівень безробіття в Україні становить 10,5%, що на 1,9 відсоткових пункта вище, ніж 2019 року. 2021 року безробіття скоротиться до 10%, а 2022 року - до 9%.

Варто зазначити, що міжнародне рейтингове агентство S&P також підтвердило довгостроковий і короткостроковий кредитні рейтинги України за зобов'язаннями в іноземній і національній валюті на рівні "B" зі стабільним прогнозом.

Нагадаємо, що Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings очікує, що світовий ВВП впаде на 4,4% у 2020 році. Прогноз незначно переглянули у бік поліпшення порівняно з червнем, коли прогнозувалося падіння світової економіки на 4,6%. У повідомленні агентства від 8 вересня говориться про те, що відновлення економічної активності після безпрецедентно серйозної рецесії, пов'язаної з коронавірусом, у березні і квітні було більш швидким, ніж очікувалося. 

Відео Коли почне зростати економіка України

Національна економіка почне зростати вже в другому півріччі 2020 року.  У цьому переконаний прем’єр-міністр України. Детальніше про це, а також про виплати допомоги з безробіття і заборону Верховної Ради стягувати пеню за кредитами дивіться в економічному огляді.   

Коли почне зростати економіка України

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів