У Києві підвищують тарифи на гарячу воду

Водночас знижується тариф на опалення.

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, підвищила тариф на централізоване гаряче водопостачання для "Київенерго" на 1,6% й знизила тариф на опалення на 0,2%.

Відповідні постанови комісія прийняла на черговому засіданні, передає УНІАН.

Нові тарифи набудуть чинності з дня, наступного за днем опублікування постанови в офіційній газеті "Урядовий кур'єр".

Зокрема, тарифи для "Київенерго" на послугу з централізованого постачання населення гарячою водою встановлені на рівні 84,45 грн за куб. м з рушникосушкою і 78,08 грн за куб. м без рушникосушки.

Тарифи на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб компаній, що управляють багатоквартирними будинками, встановлені на рівні 67,8 грн за куб. м з рушникосушкою і 62,68 грн за куб. м без рушникосушки. Крім цього, комісія встановила для "Київенерго" тарифи на послугу з централізованого опалення для споживачів за наявності квартирного або будинкового лічильника на рівні 1414,45 грн/Гкал і 32,91 грн за кв. м опалювальної площі в місяць для абонентів житлових будинків без будинкових і квартирних приладів обліку. Усі тарифи наведено з урахуванням ПДВ.

ВідеоЖурналісти ТСН.Тижня дослідили тариф на квартплату і роз'яснили, що зашифровано у платіжках

Раніше повідомлялося, що у липні кияни почнуть удвічі більше платити за обслуговування прибудинкових територій. Квартплата на один квадратний метр житлової площі становитиме 6,43 грн. Приміром, власнику квартири у 70 квадратних метрів доведеться заплатити за утримання прибудинкової території 450 грн замість 210 грн. Тариф включає обслуговування ліфтів, витрати на вивезення сміття, прибирання тощо.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: