У Києві підвищують тарифи на гарячу воду

У Києві підвищують тарифи на гарячу воду

Фото: pixabay.com

Водночас знижується тариф на опалення.

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, підвищила тариф на централізоване гаряче водопостачання для "Київенерго" на 1,6% й знизила тариф на опалення на 0,2%.

Відповідні постанови комісія прийняла на черговому засіданні, передає УНІАН.

Нові тарифи набудуть чинності з дня, наступного за днем опублікування постанови в офіційній газеті "Урядовий кур'єр".

Зокрема, тарифи для "Київенерго" на послугу з централізованого постачання населення гарячою водою встановлені на рівні 84,45 грн за куб. м з рушникосушкою і 78,08 грн за куб. м без рушникосушки.

Тарифи на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб компаній, що управляють багатоквартирними будинками, встановлені на рівні 67,8 грн за куб. м з рушникосушкою і 62,68 грн за куб. м без рушникосушки. Крім цього, комісія встановила для "Київенерго" тарифи на послугу з централізованого опалення для споживачів за наявності квартирного або будинкового лічильника на рівні 1414,45 грн/Гкал і 32,91 грн за кв. м опалювальної площі в місяць для абонентів житлових будинків без будинкових і квартирних приладів обліку. Усі тарифи наведено з урахуванням ПДВ.

Журналісти ТСН.Тижня дослідили тариф на квартплату і роз'яснили, що зашифровано у платіжках

Журналісти ТСН.Тижня дослідили тариф на квартплату і роз'яснили, що зашифровано у платіжках

Раніше повідомлялося, що у липні кияни почнуть удвічі більше платити за обслуговування прибудинкових територій. Квартплата на один квадратний метр житлової площі становитиме 6,43 грн. Приміром, власнику квартири у 70 квадратних метрів доведеться заплатити за утримання прибудинкової території 450 грн замість 210 грн. Тариф включає обслуговування ліфтів, витрати на вивезення сміття, прибирання тощо.

Повʼязані теми:

Наступна публікація