Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці купують валюту більше, ніж продають

За жовтень жителі країни купили на 25 мільйонів доларів більше.

Два місяці поспіль українці купують більше валюти, ніж продають. Такі дані Нацбанку за жовтень та листопад цього року, розповіли в ефірі "Сніданку з 1+1".

При цьому в жовтні українці купили на 25 мільйонів доларів більше, ніж продали. А в листопаді, зі зміцненням гривні й здешевінням валюти різниця між продажем та покупкою склала вдвічі більше - 58 мільйонів. Скасування обмеження на денну норму купівлі валюти, теж сприяло росту показників покупки. 

Нагадаємо, 5 листопада Нацбанк дозволив купувати валюту без обмежень. Раніше українці могли купити в обміннику чи у банку валюти та дорогоцінних металів на суму, що не перевищує еквіваленту 150 тисяч гривень — це приблизно 6 тисяч доларів. 

Відео Коли ми були мільйонерами: як перша купоновалюта допомогла українцям пережити найтяжчі роки

12 листопада 1992 року Україна остаточно відмовилася від радянських рублів і перейшла на купонокарбованці - першу українську конвертовану валюту. Це був початок епохи обмінників та гіперінфляції, від якої купон мав врятувати майбутню гривню. Купони друкувалися у Франції, мали мінімальну систему захисту. Про епоху повального мільйонерства серед українців - у сюжеті.

Коли ми були мільйонерами: як перша купоновалюта допомогла українцям пережити найтяжчі роки

Залиште свій коментар

Вибір редакції