Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нацбанк дозволив купувати валюту без обмежень

За день українці можуть купувати валюту без обмежень.

Нові валютні послаблення Національного банку України, згідно з якими скасувалося обмеження щодо максимальної вартості валюти та дорогоцінних металів, які можна було купити за один день, у вівторок, 5 листопада набули чинності. Про це повідомляє пресслужба.

Як відомо, раніше українці могли купити в обміннику чи у банку валюти та дорогоцінних металів на суму, що не перевищує еквіваленту 150 тисяч гривень — це приблизно 6 тисяч доларів.

"За оцінками Національного банку ці послаблення не матимуть суттєвого впливу на валютний ринок", — зазначили у пресслужбі.

Нагадаємо, 29 жовтня повідомлялося, що у Нацбанку пообіцяли продовжувати валютну лібералізацію відповідно до темпів поліпшення макроекономічних умов та з урахуванням швидкості ухвалення та імплементації пакету законів, спрямованих на попередження непродуктивного відпливу капіталу з країни.

Відео Нацбанк припиняє друкувати паперові гроші номіналом від 1 до 10 гривень

Металеві - одну та дві гривні - українці вже, напевно, встигли потримати у руках. На черзі - поява монет номіналом п’ять та десять гривень. Наскільки зручна для людей така заміна - у сюжеті.

Нацбанк припиняє друкувати паперові гроші номіналом від 1 до 10 гривень

Залиште свій коментар

Вибір редакції