"Укрнафта" оскаржила в суді опис свого майна

Про це повідомляють у Держфіскальній службі.

ПАТ "Укрнафта" оскаржило у Вищому адміністративному суді дії Державної фіскальної служби щодо законності опису майна компанії через податкові борги. Про це повідомили в ДФС.

У відомстві зазначили, що у вересні 2015 року провели роботу щодо опису майна ПАТ "Укрнафта" в податкову заставу на суму 9,3 млрд гривень.

 

"Майно, згідно актів опису, зареєстровано в Державному реєстрі обтяжень нерухомого та рухомого майна", - йдеться у повідомленні.

"Однак, ПАТ "Укрнафта" вживаються заходи щодо затягування процесу стягнення суми податкового боргу та блокування усіх дій органів ДФС по його стягненню у судовому порядку", - наголошують у ДФС.

Підприємство оскаржило дії ДФС в частині направлення податкової вимоги та прийнятих рішень про опис майна у податкову заставу.

Процес стягнення податкового боргу ПАТ "Укрнафта" триває, а справа перебуває на розгляді у Вищому адміністративному суді, повідомили у ДФС.

Раніше глава компанії Марк Роллінз повідомив, що ПАТ "Укрнафта" розрахується з держбюджетом України за податковими боргами після покриття газової, дебіторської заборгованості перед компанією.

У серпні 2015 року "Укрнафта" підписала з ДФС угоду про реструктуризацію боргупід 36% річних. 22 жовтня керівництво та представники "Укрнафти" не прийшли на розширену колегію щодо вирішення проблем стосовно податкової заборгованості компанії.

Після цього ДФС описала майно, включаючи нерухомість, газопереробні заводи, свердловини і товарну продукцію компанії "Укрнафта" на суму 9,278 млрд гривень в рамках стягнення заборгованості за податковими зобов'язаннями.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: