Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні подорожчав телефонний зв’язок

Тарифи на стаціонарні апарати зросли на 9-18%.

За вересневим рішенням Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації, від 1 січня 2019 року в Україні зросли тарифи на фіксований телефонний зв'язок. Як повідомляє УНІАН, підняття цін було двоетапним.

У листопаді минулого року відбувся перший етап, коли тариф для жителів міст збільшився на 17%, а для селян – на 18,8%. Нині ж для населення і юридичних осіб в містах підвищення становить 9% (від 2 до 5 грн), для сільських юридичних осіб - 12% (3-6 грн), для бюджетних установ - 14,7% (3-7 грн), для сільського населення тариф підвищиться на 18,7% (4-9 грн залежно від типу підключення).

Питання корекції тарифів порушив "Укртелеком" іще влітку 2018 року. Зв’язківці мотивували зміни зростанням собівартості надання послуг.

ВідеоКнопкові телефони обігнали смартфони за темпом розвитку світового ринку

Смартфони опинились позаду кнопкових апаратів за темпами розвитку ринку. На Заході з’явився цілий рух: молодь повертається до так званих "дзвонилок", аби не відволікатися весь час на спілкування у соцмережах і безкінечне гортання стрічок новин.

Кнопкові телефони обігнали смартфони за темпом розвитку світового ринку

Залиште свій коментар

Вибір редакції