ВВП України за сім місяців 2019 року зріс на 4%

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Цей показник забезпечили успіхи в агропромисловому комплексі.

Валовий внутрішній продукт України за сім місяців 2019 року зріс на 4%.

Про це повідомили у Міністерстві розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства, передає УНІАН.

"Загалом зростання ВВП за сім місяців 2019 року орієнтовно оцінюється на рівні 4% (+/- 0,2%)", - сказано в повідомленні.

Там також зазначили, що такий показник забезпечили неймовірні успіхи та тенденції в агропромисловому комплексі, а також будівництві, сфері транспорту та велика зростання промислового виробництва.

Нагадаємо, у квітневому звіті Нацбанку України констатують, що зростання ВВП у січні-березні 2019 стосовно аналогічного періоду минулого року сповільнилося до 2,4% порівняно з 3,5% в четвертому кварталі 2018 року і 3,3% - загалом за 2018 рік.

Тим часом на початку квітня Світовий банк у своїй новій доповіді понизив прогноз зростання ВВП України у 2019 році до 2,7%. Раніше Світовий банк прогнозував збільшення ВВП України до 2,9%. Водночас, там зберегли прогноз зростання на 2020 рік на рівні 3,4%, а на 2021 рік – теж понизили до 3,7% з 3,8%. За даними експертів, економічне зростання у Європі та Центральній Азії також поступово знизиться до 2,1% у 2019 році, порівняно з 3,1% минулого року.

Відео Українські та закордонні експерти обговорюють зростання українського ВВП

У Державному комітеті статистики твердять, що у другому кварталі цього року українська економіка піднялась на 4,6%. Востаннє таке зростання було майже три роки тому. Деякі західні економісти навіть припустили, що Україна може повторити економічне диво сусідньої Польщі . Чи реалістичний такий сценарій – дізнавалась ТСН.  

Українські та закордонні експерти обговорюють зростання українського ВВП

Залиште свій коментар

Вибір редакції