День рішучих дій: гороскоп на 13 січня

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

День, коли не рекомендується розмірковувати і коливатися, а діяти рішуче і не даючи собі можливості зупинитися і засумніватися в правильності свого руху вперед, тільки так можна буде досягти поставленої мети. Особливо вдалими обіцяють бути фінансові питання, можлива виплата несподіваної премії або повернення давнішнього боргу.

Овен

Пощастить тим, хто вірить не тільки в свої сили, але й в свій талан, в іншому разі він не пробачіть сумнівів, образиться і може зрадити і "піти" до будь-кого іншого.

Телець

Перш ніж ставати до реалізації нового проєкту, необхідно підтягти всі "хвости" – вони будуть перешкоджати руху вперед і поставлять під сумнів майбутні досягнення.

Близнюки

Прагнучи до важливої мети, потрібно пам'ятати не про матеріальне, а про її моральний складник: якщо головною стане ідея, гроші з часом обов'язково підтягнуться.

Рак

Проблеми, що давно отруюють життя, можуть абсолютно несподівано, але від цього не менш приємно – вирішитися самі по собі, що сприятиме підвищенню самооцінки.

Лев

Незважаючи на початок робочого тижня непогано було б згадати про те, що всіх справ не переробиш, і задуматися про відпочинок, краще – активний, присвятивши йому якщо не весь день, то хоча б його половину.

Діва

Не варто починати нову справу, не продумавши план її здійснення до дрібниць – в іншому разі незначуща дрібниця може поставити під удар весь проеєт.

Терези

Хороший день для будь-яких фінансових операцій – можна відкривати банківські рахунки та депозити і оплачувати комунальні послуги, а також продавати зроблене своїми руками і здійснювати покупки.

Скорпіон

День підходить для того, щоб залишити в минулому всі помилки, неприємності і сумніви і почати життя з чистого аркуша, обставини будуть цьому сприяти.

Стрілець

Велика ймовірність отримання спокусливої пропозиції нової посади чи навіть нової роботи – рекомендується прийняти її, не роздумуючи, інакше доведеться шкодувати про втрачений шанс все життя.

Козеріг

У разі загострення хронічного захворювання необхідно одразу ж звернутися до лікаря – зволікання або, тим більше, самолікування, можуть коштувати дуже дорого.

Водолій

Не варто реагувати на провокації, навіть якщо вони будуть виходити від когось з близьких людей: у суперечці цього дня істина не народиться, а посваритися з опонентом можна всерйоз і надовго.

Риби

Сприятливий час для рішучих і, можливо, ризикованих – дій: з їхньою допомогою можна буде досягти мети, яка досі здавалася недосяжною.

Залиште свій коментар

Вибір редакції