Малиновський допоміг "Аталанті" здобути очко в матчі з "Інтером"

Українець взяв участь у гольовій атаці та заробив пенальті.

"Аталанта" українця Руслана Малиновського у матчі 19-го туру Серії А зіграла на виїзді внічию з лідером чемпіонату - "Інтером" - 1:1.

"Нерадзуррі" вийшли вперед на 4-й хвилині зустрічі - Лаутаро Мартінес відзначився з передачі Ромелу Лукаку. Цей гол дозволив підопічним Антоніо Конте піти на перерву у ролі лідера.

Інтер - Аталанта

Початок другого тайму пройшов у рівній боротьбі, аж поки на 53-й хвилині поєдинку на полі не з’явився Руслан Малиновський. Вихід українця суттєво пожвавив гру "бергамасків".

На 75-й хвилині гості зуміли відігратися - після боротьби Малиновського із захисником "Інтера" м’яч відскочив до Робіна Госенса і той з-під гравця суперників дивовижним чином відправив ігровий знаряд у кут воріт Саміра Хандановича.

Нприкінці зустрічі "Аталанта" мала прекрасний шанс вирвати перемогу. Малиновський майстерно підставився та заробив пенальті для своєї команди. Проте колумбійський нападник Луїс Мюріель не переграв Хандановича з 11-метрової позначки.

Попри втрату очок, "Інтер" очолює турнірну таблицю Серії А з 46 балами в активі. "Нерадзуррі" випереджають "Ювентус" на один пункт, але туринці мають матч у запасі - 12 січня вони зустрінуться з "Ромою".

"Аталанта" з 35 очками посідає п’яте місце.

• У наступному турі "Інтер" 19 січня зіграє проти "Лечче", а команда Малиновського на наступний день прийме аутсайдера чемпіонату СПАЛ.