Що робити, якщо постійно не щастить

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Що таке не щастить знають всі – білі смуги в нашому житті змінюються чорними, і нічим тут не зарадиш. Як правило, невдачі охоплюють всі аспекти нашого життя: на роботі зриваються перспективні договори і контракти, в найбільш невідповідний момент виходить з ладу техніка, ми запізнюємося на важливі зустрічі, на рівному місці ламаються підбори, зависає комп'ютер на касі супермаркету, так і вдома все валиться з рук.

Питання, чому так відбувається, нам здається риторичним, але, виявляється, цього року у наших невдач є цілком конкретні причини.

Земля в "обіймах" космічної енергії

Наш час всі називають по-різному: хтось кінцем світу, хтось - переходом в новий вимір, в якому люди зможуть вільно поводитися з часом, подорожуючи в минуле і майбутнє і назад. Але всі – або майже всі – сходяться в одному – наша планета відчуває сильний вплив сонячної енергії. Зрозуміло, саме існування Сонця, бурь, вітрів, спалахів і протуберанців завжди так чи інакше впливало на життя на Землі. Але якщо раніше сонячна активність впливала переважно на погоду і наше самопочуття, то сьогодні вона торкається стосунків у суспільстві і душевного стану людей.

"Господи, дай же ти кожному, чого у нього немає"

Космічна енергія надходить до людини у вигляді любові, і подається вона саме туди, де нам її не вистачає.

Однак цим літом взаємини людей з космічною енергією пішли зовсім за іншим сценарієм. Всім нам, образно кажучи, дали щиглик по носі – як наслідок, наша самооцінка постраждала саме в тому місці, в якому ми вважали себе невразливими.

Релігія. Насамперед, ми отримали удар по своїй вірі в Бога, яка останнім часом почала слабшати, хоча зовні всі продовжують вдавати з себе відданих вірян. Між зовнішнім виявом і внутрішнім станом виник дисонанс, звідси – всі нападки на християнську релігію, які ми отримали останнім часом.

Стосунки. Другий напрям впливу космічної енергії – стосункиз іншими людьми. Останнім часом розірвалося – і продовжують рватися – безліч сімейних, любовних і дружніх зв'язків, які видавалися сталими і непорушними. Відчуваючи біль від втрати, важко в це повірити, але зруйнувалися тільки ті стосунки, які були приреченими на це, оскільки вже давно стали непридатними зсередини.

Здоров'я. Після душі настала черга тіла, і багато хто з нас – особливо ті, хто був упевнений у тому, що має залізне здоров'я – отримали проблеми в цій сфері, починаючи від легкого нездужання і закінчуючи серйозними захворюваннями.

Соціальне і професійне життя. Ну і нарешті, не уникло енергетичного втручання наше соціальне і професійне життя. Тут невдачі переважно переслідували тих, хто був переконаний у власній геніальності, непогрішності і незамінності. Результатом – мабуть, щоб ми не зазнавалися – став удар по професійному авторитету і, як наслідок, по самооцінці. Людям, які вважали себе найкращими в професії, катастрофічно не щастить у найбільш елементарних речах.

Здавалося б, перспективи безрадісні. Але, як відомо, стає темніше за все перед світанком – чим важче ми переживаємо нинішній, не найкращий, момент, тим швидше все налагодиться і тим краще складуться наші справи в найбільш недалекому майбутньому. Тож, невдача може стати початком нового, щасливого періоду в житті, як і кінець світу, цілком можливо, обернеться початком нової епохи в історії людства.

Увага і ще раз увага

Людина, якій постійно і катастрофічно не щастить, чимось схожана хворого хронічною недугою. Коли нам погано, ми йдемо до лікаря, який нас лікує – тобто, надає увагу хворому органу. До того ж чим довше ми зволікаємо з візитом до лікаря і, відповідно, лікуванням, тим більше нам доведеться накупити ліків і тим більше різноманітних процедур пройти. І тут існує цікава закономірність: чим активніше ми лікуємося – тобто, чим більше уваги приділяємо хворому органу – тим швидше настає одужання.

Точно так само треба чинити і з невдачами. Визначивши, де у вас "болить", починайте весь час "бити" в цю точку. Не вдаються стосунки в родині? Відклавши всі справи, приділяйте максимум уваги рідним людям. Щось не виходить на роботі? Продовжуйте робити її з подвійним, а то й потрійним запалом. Через якийсь час – у одних він буде коротшим, в інших довшим – кількість ваших зусиль перейде в якість, невдачі відступлять і у вашому житті настане біла смуга.

За допомогу у розкритті теми дякуємо вчителю з багаторічною практикою, майстрині, що володіє древніми енергетичними техніками і знаннями, яка навчалася в Університеті "Єдності" в Індії, Діані Щербанській.

Олександра Волошина

Залиште свій коментар

Вибір редакції