Астероїд-гігант пронісся повз Землю

Космічний об'єкт розміром з авіаносець наблизився до Землі на відстань в 325 тисяч кілометрів - вперше за останні 200 років.

Гігантський астероїд розміром з авіаносець (близько 400 метрів в діаметрі) пройшов на дуже близькій - за астрономічними мірками - відстані від Землі.

Космічний об'єкт 2005YU55 наблизився до Землі на відстань в 325 тисяч кілометрів, таке відбувається вперше за останні 200 років. Це також найбільший кам'яний об'єкт, що пролітає повз Землю з 1976 року. Наступного разу астероїд настільки великих розмірів наблизиться до Землі в 2028 році.

Час максимального зближення із Землею космічне відомство США спрогнозувало точно – 8 листопада о 15:28 за часом Тихоокеанського узбережжя США (1:28 середи за київським).

Спостереження за астероїдом, поміченим шість років тому, почалися 4 листопада. Для цього були задіяні радіотелескоп в Каліфорнії та обсерваторія Аресібо в Пуерто-Ріко, яка відстежувала об'єкт тільки на етапі максимально близького прольоту повз Землю.

Експерти NASA вважають, що цей астероїд становить значний інтерес для науки. Астрофізики припускають, що до складу гіганта входять молекули вуглецю і замерзлої води. Космічне відомство хоче отримати найдетальнішу інформацію про побудову цього астероїда, характер його поверхні, форму, розмір та інші характеристики.

Читайте також:

NASA опублікувало унікальні кадри Землі з космоса (відео)

Список країн, які будуть зруйновані в результаті падіння астероїда

Вчені знайшли на супутнику Сатурна життя

Чумацький Шлях може приховувати тисячі зірок-"бомб уповільненої дії"

ВідеоАстероїд-гігант пронісся повз Землю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: