Британець продає місце в черзі за новим iPad

Дата публікації
Перегляди
2260
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Британець продає місце в черзі за новим iPad

Місце в черзі за новим iPad коштує вже 950 гривень

Продавець на eBay обіцяє четверте місце в черзі в одному з магазинів Apple Store в Лондоні, а також каву і булочку.

Місце в черзі за новою моделлю планшета iPad компанії Apple продаються на найбільшому онлайн-аукціоні eBay.

Нагадаємо, у п'ятницю, 16 березня, розпочнеться продаж планшетного комп'ютера iPad третього покоління, технічно - одного з найбільш досконалих пристроїв у своєму класі, на ринку США і ще дев'яти країн о 8 ранку за місцевим часом.

Продавець пропонує четверте місце в черзі в одному з магазинів Apple Store в Лондоні. На даний момент користувачі вже зробили 13 ставок. Ціна місця дійшла до 76 фунтів (близько 950 гривень).

Також продавець повідомляє, що зайняв місце два дні тому, і черга біля магазину в Лондоні вже перевищує 300 людей. Крім самого місця він обіцяє покупцю, який повинен прибути на місце за 3:00 до старту продажів, каву і булочку.

За тиждень, що минув з моменту анонса оновленого iPad, зарубіжні ЗМІ, які отримали пристрій на тестування, підготували розгорнені огляди. У першу чергу, оглядачі звернули увагу на якісний дисплей, який став головною особливістю планшета.

Читайте: Apple представила новий iPad з революційним екраном

Екран нового iPad, що зберіг діагональ 9,7 дюйма, здатний відображати рекордні 2048x1536 пікселів - у чотири рази більше, ніж у перших двох поколінь пристрою.

За щільністю розміщення пікселів новинка дещо програє сучасним моделям iPhone - 264 проти 326 точок на дюйм, - проте істотно перевершує планшети конкурентів аналогічного форм-фактора. Крім того, компанія заявляє про підвищену насиченість кольорів зображення в порівнянні з дисплеєм iPad 2.

"Я не перебільшую, коли кажу, що це просто самий прекрасний дисплей, на який я коли-небудь дивився", - пише головний редактор сайту The Verge Джошуа Топольський.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2260
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація