Кравчук підтримав рішення Зеленського розпустити Раду

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Перший президент України вважає, що Зеленський "діє адекватно".

Перший президент України Леонід Кравчук заявив, що президент Володимир Зеленський "діяв адекватно", коли вирішив розпустити Верховну Раду, адже парламент і вся стара влада не збирається співпрацювати з главою держави.

Про це він повідомив в коментарі на телеканалі "112 Україна"

На думку Кравчука, президент все робить правильно, оскільки довіра українців до нардепів не вище 5%.

"Зважаючи на бажанням українського народу, президент діє адекватно. А опір є і буде", - сказав він.

Вчорашнє засідання Ради, на якому депутати не поставили до порядку денного законопроекти Зеленського, Кравчук назвав "базаром".

"Це свідчить про те, що Верховна Рада і в цілому стара влада не збирається конструктивно співпрацювати з президентом", - додав перший президент.

Нагадаємо, 20 травня Зеленський під час інавгураційної промови заявив, що розпускає Верховну Раду. Політики відреагували на це по-різному: ми зібрали їхні коментарі з цього приводу.

Вранці 21 травня в Адміністрації президента відбулись консультації із спікером Андрієм Парубієм, його заступниками, лідерами фракцій і депутатських об'єднань. У прес-службі Зеленського назвали головний аргумент для розпуску - "дуже низька довіра громадян до парламенту". Юридична підстава для розпуску – від 2016 року у ВР не існувало коаліції.

За словами голови Адміністрації президента Андрія Богдана, можливим є зменшення строків тендерних закупівель, які будуть проводитися ЦВК для проведення виборів до ВРУ. Окрім цього, Зеленський хоче внести зміни до закону України про вибори, а саме зменшити прохідний бар'єр до 3% та скасувати мажоритарну систему.

21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради. Згідно з ним, позачергові вибори відбудуться 21 липня.

Відео Верховна Рада не включила до порядку денного законопроектів Зеленського

На вимогу Зеленського зібралися, але його ідей не підтримали. Народні депутати провалили законопроекти президента - хоч і погодились прийти на роботу після того, як президент підписав указ про розпуск Верховної Ради.  

Верховна Рада не включила до порядку денного законопроектів Зеленського

Залиште свій коментар

Вибір редакції