Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У майбутньому Сонце перетвориться на кришталевий м'ячик - вчені

Воно буде у 200 тисяч разів меншим за Землю.

За десять мільярдів років Сонце втратить усю свою енергію і перетвориться на кришталевий м'ячик.

Про це розповіли вчені, передає The Daily Mail.

За даними науковців, зірки рано чи пізно витрачають усю ядерну енергію і починають гаснути. За допомогою телескопа Гайя астрономи зафіксували близько 15 тисяч білих карликів у межах 300 світлових років від Землі. Було знайдено велику кількість зірок, які з часом могли згаснути і перетворитися у камінець.

Вчений П'єр-Еммануель Трембле заявляє, що науковці довели теорію п'ятдесятирічної давності, яка говорить про те, що після згасання зірки кристалізуються або ж перетворюються з рідкого стану у тверді тіла.

"П'ятдесят років тому було передбачено, що ми можемо спостерігати нагромадження кількості білих карликів за певної яскравості і кольорах через їхню кристалізацію і лише зараз це виявляється дійсним. Всі білі карлики кристалізуються в якийсь момент своєї еволюції, хоча більші білі карлики швидше проходять цей процес", - каже вчений.

Ці кришталеві сфери складаються з вуглецю та кисню дуже великої щільності. Не виключено, що діаманти також формуються, коли охолоджується зірка. 

Наше Сонце через п'ять мільярдів років охолоне, перед цим перетворившись у червоного гіганта. А через 10 мільярдів років перетвориться у кришталевий м'ячик, у 200 тисяч разів менший за об'єм Землі.

Раніше повідомлялося, що бактерії, які потрапили до Міжнародної космічної станції із Землі, мутують, аби пристосуватися до умов у космосі. 

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції