В Apple готуються до презентації новинок

В Apple готуються до презентації новинок

Експерти припускають, що гаджет може бути забезпечений функцією Force Touch / Фото: Reuters

Крім того, як сюрприз очікується презентація смартфона iPhone 6s Plus.

Компанія Apple готує презентацію нових моделей смартфонів. Захід відбудеться 9 вересня в будівлі Bill Graham Civic Auditorium в Сан-Франциско.

Очікується, що на презентації компанія представить iPhone 6s, який буде виглядати, як його попередник, виданий рік тому, однак обзаведеться модернізованої камерою і більш потужним процесором.

Експерти припускають, що гаджет може бути забезпечений функцією Force Touch, яка відрізняється від звичайної технології тач-скрін тим, що враховує силу і тип дотиків до екрану пристрою. Це дозволяє розширити можливості взаємодії з ним. Force Touch вже застосовується в Apple Watch і в MacBook.

Крім того, в якості сюрпризу очікується презентація смартфона iPhone 6s Plus.

Передбачається, що його чекають ті ж самі удосконалення, плюс збільшення екрану до 5,5 дюймів. Запрошення на захід були розіслані американським журналістам 27 серпня.

AppleInsider опублікував ескізи внутрішніх декорацій, які будуть зведені до презентації, а також зазначив, що Apple зарезервувала приміщення з 4 по 12 вересня. Apple традиційно представляє нові моделі iPhone у вересні. У вересні 2014-го технологічна компанія представила iPhone 6, у вересні 2013 року — iPhone 5s, у вересні 2012-го — попереднє покоління апарату, iPhone 5.

Нагадаємо, що через санкції у російських програмістів виникли проблеми з Apple.

Повʼязані теми:

Наступна публікація