Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні створили фонд грантових досліджень

Вже від 2019 року фонд має розпочати грантову підтримку.

У середу, 4 липня, Кабінет міністрів України ухвалив створення Національного фонду досліджень.

Вже від 2019 року фонд має розпочати грантову підтримку наукових досліджень та розробок. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

"Саме цей фонд відповість на виклики щодо недостатності прозорості фінансування. Фонд зможе зробити доступними гранти для різних представників науково-технічної сфери", - заявила міністр освіти та науки Лілія Гриневич.

За її словами, постанова затверджує граничну чисельність працівників фонду у кількості 60 осіб.

"Ми передбачаємо вперше в Україні індивідуальні, колективні і інституційні гранти. Напрями грантової підтримки різні", - повідомила міністр.

Фонд є некомерційною і неприбутковою організацією.

Він має надавати грантову підтримку фундаментальним науковим дослідженням у сфері природничих, технічних, суспільних і гуманітарних наук та прикладних наукових досліджень і експериментальних розробок.

Гранти видаватимуть як індивідуальні, так і колективні та інституційні. Щоб його здобути, претендентам доведеться пройти конкурс. Керувати фондом будуть його голова, наглядова рада, наукова рада та дирекція. Максимальна кількість працівників – 60 осіб. 

Раніше стало відомо, що МОЗ України хочуть скасувати видавання спеціального дозволу на заняття народною медициною. Народна медицина з наукової точки зору не обґрунтована, переконана Супрун.

Залиште свій коментар

Вибір редакції