Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МОЗ запустило мобільний додаток для перевірки ліків

Ліки, що входять до "Нацпереліку" можна отримати безоплатно.

У вівторок, 19 червня, Міністерство охорони здоров’я презентувало мобільний додаток “Ліки Контроль”, який допоможе перевірити, призначені лікарем препарати.

Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

"Кожен пацієнт має усвідомлювати, які ліки йому гарантує держава. Він має отримати їх у повному обсязі на увесь курс лікування. Завдяки новому модулю у програмі "Ліки Контроль" пацієнти зможуть дізнатися, які препарати їм гарантуються безоплатно і з'ясувати чи не забули про них сказати у лікарні”, - каже заступник міністра Роман Ілик.

Додаток перевірятиме ліки в системі "Національний перелік", де є список безпечних препаратів з доведеною ефективністю, якими лікують найпоширеніші захворювання в Україні. Ліки, що входять до переліку, пацієнти безоплатно отримують під час лікування в стаціонарі.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я підготувало проект наказу, що скасовує щорічні профілактичні медогляди для держслужбовців.

ВідеоУкраїнці віддають ліки задарма: чи є бажаючі й чи усе так просто

Ліки в Україні, навіть дорогі, теоретично можна отримати безкоштовно чи за символічні гроші. І йдеться не про держпрограму "доступні ліки" чи благодійні організації. Йдеться про українців, що готові віддати те, що їм вже не потрібне. Та чи готові такі ліки брати? 

Українці віддають ліки задарма: чи є бажаючі й чи усе так просто

Залиште свій коментар

Вибір редакції