Добкін вийшов з ГПУ зі словами: "Я без кайданків"

Нардеп поїхав на допит до слідчого управління.

Народному депутату від "Опозиційного блоку" Михайлові Добкіну вручили підозру у приміщенні Генеральної прокуратури України. Загалом у ГПУ нардеп пробув близько півгодини, передає кореспондент ТСН.

Як розповів Добкін журналістам, підозру йому вручив не особисто генпрокурор, а його перший заступник. У документі, за словами нардепа, зазначені статті "зловживання службовим становищем" та "шахрайство". При цьому депутат стверджує, що раніше йому озвучували серйозніші статті кримінального кодексу, за якими його мають судити.

Після Генпрокуратури Добкін їде до слідчого управління ГПУ, де його допитають. Суд з обрання запобіжного заходу, вважає нардеп, може відбутися у понеділок (17 липня) чи вівторок (18 липня).

З собою Добкін взяв всі паспорти, аби одразу їх здати та показати, що тікати з країни не збирається. Водночас повідомив, що один з паспортів зараз перебуває у візовому центрі, оскільки здав його на отримання візи раніше.

Фотогалерея Добкін з "тривожною валізкою" приїхав до ГПУ (5 фото)

Нагадаємо, у четвер, 13 липня, Верховна Рада на своєму вечірньому засіданні дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата від Опоблоку Михайла Добкіна. За зняття з нього недоторканності проголосували 288 депутатів з 339 присутніх, цього виявилося достатньо і таким чином Рада дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності цього нардепа. 

29 червня генпрокурор Луценко вніс подання до Ради про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Добкіна. У ГПУ в діях напдепа побачили ознаки умисної змови групи осіб для зловживання службовим становищем та сприяння шахрайству з метою заволодіння 78 га земельних ділянок Харкова нормативною вартістю понад 220 млн грн.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

 

Залиште свій коментар