Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допит Махніцького в ГПУ тривав більше восьми годин

Екс-керівник Генпрокуратури сам прийшов давати свідчення.

Майже вісім годин ГПУ допитувала екс-керівника цієї ж структури Олега Махніцького. Колишній виконувач обов'язків генпрокурора прибув до головного слідчого управління генпрокуратури опівдні, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На вході він заявив, що час і день вибрав на власний розсуд, бо про потребу з'явитися до силовиків дізнався зі ЗМІ, а не від слідчих. Тому конкретики та зобов'язань не було жодних.

Від журналістів, розповів Махніцький, він довідався і про те, що його викликали, як свідка, і що справа стосується перевищення повноважень його колег під час розслідування майданівських злочинів.

При цьому реальною причиною він вважає помсту за критику роботу Генпрокуратури в пресі. "Якщо після кожної критики особу викликають на допит – це не є нормально. Я вважаю, що сьогоднішня епопея нічого не слідчим не дала, а просто цілий день мене протримали", - пояснив колишній в.о. генпрокурора.

На спілкування в ГПУ Махніцький прийшов не сам, а з групою підтримки – чоловіки у формі і в цивільному стояли у різних закутках довкола ГПУ. Усі називалися громадськими активістами.

Нагадаємо, ГПУ розшукувала колишнього високопосадовця через канал 1+1. У редакції ток-шоу "Право на владу" прокурори попросили дати контакти їхнього екс-очільника. Бо начебто він не з'являється на допити.

Відео ГПУ допитує Махніцького вже 8 годину

Залиште свій коментар

Вибір редакції